Sahabet Üyelik

Sahabet Üyelik
Sahabet Üyelik tarayıcı işlemişini (çerezlerini) silin ve gene bağlanın

Sahabet Üyelik

Sahabet Üyelik tarayıcı işlemişini (çerezlerini) silin ve gene bağlanın. Eğer adres değişikliği gün içerisinde yapılmış ise, birkaç saat bekleyip gene deneyin. Çünkü çevresel olarak ip güncellemesi, kimi vakit vakit alabilmektedir. Sahabet Twitter hesabından güncel adresi Sahabet Üyelik denetim edip teyit etmenizde yarar bulunmaktadır. Giriş linkinin ilk yayınlandığı mecra, Twitter adresidir.

Sahabet sitesine üye olmanız için, yalnızca 30 saniye ayırmanız yeterlidir. Siteye girdiğiniz vakit, sağ üst köşede yer alan HEMEN ÜYE OL linkine tıklayıp, karşınıza çıkan üyelik formunu doldurup, Sahabet üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sahabet Kayıt işlemi; kullanıcı adı, cep telefonu, mail ve şifre verilerinizi yazacağınız müracaat formunu doldurmanız ile başlıyor.

Bu verilerin size ait ve gerçek olması, üyeliğinizin ve olası kazançlarınızın güvenliği yönünden çok önemlidir. Sahabet, kesinlikle düzmece üyeliklere onay vermemektedir. İleriki aşamada, olması muhasli bir belge isteği durumu olursa, üyeliğinizi teyit edemez ve içeride bakiyeniz varsa bile sistemden silinmesine niçin olabilirsiniz. Mutlaka gerçek verilerinizle üye olmalısınız.

Sağ üst kısımdaki üyelik formuna giriş gerçekleştirme ve Sahabet Kayıt işlemini başlatmak, 1 dakikadan az vaktinizi alacaktır. Sahabet sitesine üye olmak ücretsizdir, ama oyunlara katılmak ve bahis oynayabilmeniz için hesaplarınıza para yatırıp bakiye oluşturmanız gerekir. Sahabet Üyelik işlemini tamamladıktan an sonra mail ve sms aktivasyonu yapıp üyeliğinizi onaylamanız gerekebilir. Bu yüzden kesinlikle gerçek etkileşim verilerinizi yazmalısınız.

Aynı ip adresinden girişler engellenebilir. Sahte üyelik yaratmanız durumunda, Sahabet güvenlik değeri yönünden sınırsız yasaklanabilirsiniz. Üyelik formunda sizden istenilen veriler, hesap güvenliğiniz yönünden önemlidir. Bu veriler kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Siteye üye olmadan, birtakım slot oyunlarını ücretsiz oynayabilir ve deneyebilirsiniz.  Ziyaretçi kullanımına açık yüzlerce oyun bulunmaktadır.

Belge sunmadan ve ücretsiz bir şekilde Sahabet sitesine üye olabilirsiniz. Şans oyunları sektöründe hizmet veren bütün lisanslı siteler için bir kural geçerlidir. Bazı istisna durumlarda, siteler sizden birtakım belgeleri sunmanızı talep edebilir. Sahabet sitesi Sahabet için de bu durum geçerlidir kuşkusuz. Şüpheli sistem girişleri, inanılmaz hesap hareketleri, ilk kez para çekme işlemlerinde, bonus kullanımında gözlenen sıra dışı hesap hareketleri gibi durumlarda, üyeliğiniz geçici olarak askıya alınır ve sizden birtakım belgeleri yollamanız istenir. Kimlik ya da pasaport fotokopisi, isminize kayıtlı herhangi bir fatura örneği, ikametgâh adresi ve aynısı resmî belgeleri sunarak üyeliğinizi onaylayıp, gene aktif edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*