Sahabet hesap doğrulama

sahabet hesap doğrulama
Sahabet hesap doğruluğunu sağlama prosedürü ile karşılaşacaktır.

Sahabet hesap doğrulama

Sahabet hesap doğrulama Sahabet sitesinde hesap açan şahıslar, en az 1 defa olacak biçimde, Sahabet hesap doğruluğunu sağlama prosedürü ile karşılaşacaktır. Hesap doğruluğunu sağlama en basit anlatım biçimi ile bir kullanıcı, bir gerçek kişilik tarafından açılmış hesapların gerçek olduğunun ortaya gelmesi amacıyla yapılan prosedürler anlamına gelmektedir. İspatlayıcı nitelikte, hesap açmış gerçek kişiliklerin kimliklerini, adreslerini ispatlayıcı nitelikte belgelerin talep edilmesi anlamına geldiğini söylemekte mümkün olabilir.

Sahabet neden hesap doğrulama yapıyor

Site yasal işlemler ve belirli prensipler dahilinde çalışmaktadır. Bu prensiplerin veya yasal işlemlerin gerçeğe dönüştürülmesi amacı ile hesap doğruluğunu sağlama yapılmaktadır. Herkesin 18 yaşında veya üzerinde olduğunu anlamak talep etmektedir.

Herkesin aynı ip adresi, aynı ikametgâh adresi üzerine bir tane hesap açtığını anlamak talep etmektedir. Herkesin yalnızca kendine ait hesaplar ile para yatırdığını ve kendine ait hesaplara para çektiğini anlamak talep etmektedir. Bunların ispatlanması amacı ile hesap doğruluğunu sağlama prosedürü yapılır. Sahabet mobil üzerinden bu prosedürler yapılabilmektedir.

Sahabet nasıl doğrulama yapıyor

Bu hususta da kolay bir prensip geçerli hale getirilmiştir. Kullanıcı olan şahıslara müşteri hizmetleri elektronik posta göndermekte, ispatlayıcı nitelikteki belgeleri istemektedir. Belirli bir süre verilmektedir.

Bu süre içerisinde kullanıcılar istenilen belgeleri elektronik posta ile gönderilecektir. Diğer bir uygulama sms olarak gündeme gelmiştir. Cep telefon numaralarına kısa mesaj gönderilmekte, doğruluğunu sağlama kodu verilmekte, site içindeki ilgili bölüme yazmaları talep edilmektedir.

Sahabet hesap doğruluğunu sağlama prosedürüne, kullanıcı olmuş şahısların bütününün katılımı zorunludur. Hesap doğruluğunu sağlama prosedürünün kesinlikle yapılması gerekecektir. Verilen süre içerisinde ispatlayıcı nitelikte belgelerin gönderilmesini gerçekleştirmez iseniz, ilk aşama ortaya çıkacaktır. İlk aşamada mevcut hesap askıya alınacak, hesap dondurma prosedürü yapılacaktır. Üyelik iptal prosedürü yapılmayacaktır.

Sadece kullanıcı adı bilgileri veya şifre bilgileri ile hesabın açılması ve kullanılması imkânsız hale gelecektir. Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için, belge göndermeniz yeterli olacaktır. Yeniden bir bildirim aldığınızda ve tekrar hesap doğruluğunu sağlama prosedürüne hamle sağlamadığınızda, bu defa son aşama devreye girecektir. Verilen süre dolduğu andan itibaren, hesap doğruluğunu sağlama prosedürünü yapmamanız gerekçe gösterilecek ve neticesinde, Sahabet üyelik iptali sizin karşısına gelecektir.

Sahabet ödeme hızı nasıl?

Sahabet sitesinin Türkiye pazarında, finansal prosedürler konusu ile ilgili vermiş olduğu hizmete baktığınızda, uluslararası finansal prosedür anlayışının, çabucak gerçeğe dönüştürüldüğünü göreceksiniz. Sahabet ödeme hızı nasıl Ödemeler 5 dakika ile 15 dakika aralığında yapılmaktadır. Şaşırtıcı gelebilir. Uluslararası finansal prosedürler gerçeğine rağmen, yalnızca ve yalnızca 5 dakika ile 15 dakika aralığında sistemin çalıştığı, ödemelerin yapıldığı, net olarak görülebilmektedir.

Sahabet hızlı ödeme kuralları

Elit bahse konu sürelerde ödeme alabilmeniz için, dikkat etmeniz gereken Sahabet hızlı ödeme kuralları veya genel anlamda ödeme kuralları bulunmaktadır. Bir kere para yatırdığınızdan, emin olacaksınız. Parayı kullandığınızdan, bahis yaptığınızdan, oyun oynadığınızdan, bir veya çok sayıda hizmetten, en az 1 defa para kazandığınızdan ve en az 1 defa kazandığınız para ile beraber, para çekme talimatı verdiğinizden emin olacaksınız.

Para çekme talep formunu doğru ve kusursuz bir biçimde dolduracak, yazdığınız hesabım kesinlikle sizin adınıza ve soy isminize ait olmasına dikkat edeceksiniz. Başka bir prosedür yapmanıza gerek yoktur. Sahabet ödeme problemi var mı konusu ile ilgili ise hayır cevabı direk verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*